Pokemononologowie, czyli powrót do dzieciństwa.

Czeka Cię tu wspaniała zabawa, dołącz.

Ogłoszenie

Forum jeszcze nie czynne, planowane otwarcie - 5 Czerwiec. ~Kol

#1 2012-05-31 20:39:46

 Kol

http://i.imgur.com/ACbx8.png

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 47
Punktów :   

Zapisy

Kod:

[b] Link do KP: [/b]
[b] Charakter: [/b] * (Minimum 4 zdania.) 
[b] Cel/e: [/b] * (I tu uczulam na cele typu: ,,być mistrzem pokemon", ,,złapać tego i tego pokemona"... Lepiej napisać coś ciekawszego.)
[b] Historia: * [/b] (Najważniejszy punkt zapisu! Tutaj z całego serca życzę weny. I ciekawych pomysłów, bo od tego zależy kształt waszej gry.)
[b] Towarzysz: [/b]
[b] Pokemony towarzysza: [/b]
[b] Rywal: [/b]
[b] Pokemony rywala: [/b]
[b] Region: * [/b] (Po którym ty, i ewentualnie twój towarzysz podróżujecie.)
[b] Prośby i inne zalecenia: [/b] (Tu możecie wpisać wszystko. Oczywiście, to co jedliście dziś na obiad nie ma większego znaczenia, ale możecie się pochwalić.)
[b] Ulubiony typ: [/b]

* - obowiązkowy punkt.

Regulamin:
Zdobywszy odrobinę doświadczenia w byciu PM postanowiłam sporządzić regulamin, pozwalający mi bez wyrzutów sumienia odmawiać wszystkim, którzy go złamią.
1. Nie wolno łamać zasad estetyki zapisu - jeśli nie wiesz, jak powinien wyglądać kawałek tekstu pisanego prozą, zajrzyj do książki, albo spójrz na moje posty w grach, które prowadzę.
2. Nie wolno łamać zasad logiki - ładny, miły, śmieszny, artystyczny absurd jest okej. Chodzi głównie o logiczne budowanie zdań, opisów akcji, nad którymi nie muszę zastanawiać się pół godziny, by zrozumieć o co chodziło. Tekst musi być więc przejrzysty, klarowny.
3. Nie wolno łamać zasad interpunkcji - przecinki, kropki, myślniki, dwukropki, wielokropki, nawet spacje! Dopuszczalne są małe potknięcia, ale jeśli ktoś nie korzysta z przecinków w ogóle, lub spacje stawia jak popadnie będzie miał małe szanse.
4. Nie wolno łamać zasad fleksji - czyli odmiany wyrazów(koniugacja i deklinacja). Mam w mózgu zamontowany taki mały mechanizm, który sprawia mi piekielny ból, gdy czytam źle odmienione wyrazy... Na pewno nie będę prowadziła gry osobie, która sprawia, że ten mechanizm się uruchamia.
5. Nie wolno łamać zasad składni - czyli szyku zdania. W języku polskim jest on dość dowolny i luźny, w przeciwieństwie do takich języków germańskich, w których to jest on sztywno określony. Posiada jednak swoje prawa, na których łamanie również jestem uczulona.
6. Nie wolno powtarzać słów w bliskiej odległości od siebie - szczególnie takich, które da się zastąpić synonimem, lub zaimkiem (nie mylić z przyimkiem). Na słowa, których w języku naszym trudno jest uniknąć (jak wszelkie formy czasownika ,,jest") mogę przymknąć oko. Powtórzenia ,,artystyczne" są akceptowane. Ale jeśli ktoś nagminnie używa np.: imienia jakiegoś bohatera, jest skreślony.
7. Proszę w poście z zapisem tuż obok wieku umieścić małą, czerwoną kropkę, bym wiedziała, że przeczytaliście regulamin (stara metoda, ale skuteczniejszej nie ma).
8. Proszę nie sugerować mi w odpisach, że macie ochotę powalczyć, albo złapać jakiegoś Pokemona. Ja rządzę waszym światem i doskonale wiem, kiedy będzie czas na walkę lub łapanie Pokemona.


Jakiekolwiek pytania do mnie! : ]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.097dca.pun.pl www.parkyellowstone.pun.pl www.mobileinfo.pun.pl www.pogotowieratunkowe999.pun.pl www.deepikaishahrukh.pun.pl